| Hepsi Fan CLub © 2009 |
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

| Hepsi Fan CLub © 2009 |

Hoşgeldiniz, Misafir.
Son Ziyaretiniz> Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız:0

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Bursaspor....

YazarMesaj
serhat
Süper Moderatörümüz Serhat

Süper Moderatörümüz Serhat
serhat

Erkek
İş/Hobiler : müzik,futbol,basketbol vs..
Lakap : serocell
Ruh halim : Bursaspor.... Asik10
Tuttugu Takım : Bursaspor.... D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802
Rep Puanı :
Bursaspor.... Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Bursaspor.... Right_bar_bleue

Bursaspor.... Empty
MesajKonu: Bursaspor....   Bursaspor.... EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 9:14 am

Bursaspor.... Bursaspor

Bursaspor.... Bursaspor

Bursaspor.... Bursaspor1401

Bursaspor.... Bursaspor

Bursaspor.... Galatasaray%20-%20Bursaspor%20(50)

Bursasporun tecrübeli defans oyuncusu Ömer Erdoğan ile son günlerin favori isme Volkan Şen, Bursaspor'un bundan sonraki haftalarda daha iyi oynayarak hakkettiği yerlere geleceğine inanıyor.
Bursasporun tecrübeli defans oyuncusu Ömer Erdoğan ile son günlerin favori isme Volkan Şen, Bursaspor'un bundan sonraki haftalarda daha iyi oynayarak hakkettiği yerlere geleceğine inanıyor.
Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Ömer Erdoğan, 5 maçtan 10-12 puan toplamaları gerektiğini söyledi.
Son dakikada yenilen gollerin tekrar etmemesi için ellerinden geleni yapacaklarını söyleyen Erdoğan, sezon başından beri her maçta forma giymesiyle ilgili olarak ise, "Futbolu çok seviyorum. İnşallah bir sakatlık olmazsa her maçta oynamak istiyorum." dedi.
<table id=table1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#e6e6e6 height=250 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=250 border=0><tr><td>

window.google_render_ad();
</TD></TR></TABLE>

Sezonun ikinci yarısına rahat bir giriş yapmak için kalan 5 maçtan 10-12 puan almalarının gerektiğini belirten Ömer, "Önümüzde 15 puan var. İkinci yarıya rahat girebilmek için toplayabildiğimiz kadar puan toplamalıyız. En azından 10-12 puan toplamalıyız. İçeride ve dışarıda iyi futbol oynuyoruz.Bunu başarabilecek gücümüz var." diye konuştu.
Tecrübeli oyuncu milli forma ile ilgili görüşlerini ise şöyle açıkladı: "Açıkçası bizde çağırılmayı bekliyoruz.Takımdaki bir çok arkadaşımız çok iyi dönemler geçirdiği zaman bile milli takıma çağırılmadı. Art niyet aramıyoruz ama bazı seçimlerde üzülüyoruz. En iyisini tabiki hocalar bilecektir. İnşallah zamanı geldiğinde bizde o formayı taşımak fırsatı buluruz."
ıÜü Gösterdiği performansla yeniden formayla buluşan Volkan Şen ise, öıÜüncelikli hedefinin devamlılık olduğunu belirterek, "Bundan sonra ligde elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız. Alabildiğimiz kadar en yüksek puanı almalıyız. Bunuda başaracak Güce sahibiz. Konyaspor maçında Bülent hocam beni PAF taımına yolladı. Orda çok çalıştım. Geri döneceğimi biliyordum. 2. başkanımız Osman Çelik ve Ekrem Senal ağabeylerim benim başka takıma gitmemi istemediler.Sağolsunlar bugün tekrardan A takımda futbol oynuyorum." şeklinde konuştu.
Öte yandan Bursaspor, Konyaspor maçı hazırlıklarını yaptığı antrenman ile sürdürdü. Yaklaşık 1 saat süren antrenmana milli takımlarda bulunan Cisse, Sumulikoski, Eren ve Serkan Kurtuluş katılmadı.
Sakatlıkları bulunan Tum, Mehmet Yılmaz, Orhan ve Yenal takımdan ayrı çalıştılar.
Kulüp doktoru Uğur Köksal yaptığı açıklamada Herve Tum`u hafta sonuna yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi.
http://www.frmxl.onlinegoo.com

Bursaspor....
1 sayfadaki 1 sayfası